VII Przegląd Piosenki Walentynkowej w Turośńi Dolnej

W świetlicy wiejskiej w Turośni Dolnej odbył się VII Przegląd Piosenki Walentynkowej, pn. „Kochać, jak to łatwo powiedzieć…”, który przyciągnął liczne małe talenty i ich rodziny. To wydarzenie, zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Turośni Kościelnej i Koło Gospodyń Wiejskich „Zdolne Babki”, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców.

Przegląd podzielono na trzy kategorie wiekowe, umożliwiając najmłodszym mieszkańcom gminy wystąpienie przed publicznością. Dzieci w wieku 3-6 lat, 7-9 lat oraz 10-14 lat z entuzjazmem prezentowały swoje wokalne umiejętności.

W tegorocznym Przeglądzie wzięło udział 23 uczestników. Wójt Gminy Turośń Kościelna – Grzegorz Jakuć osobiście wręczył nagrody zwycięzcom poszczególnych kategorii. Wydarzenie poprowadziła Dyrektor GOKu – Maria Busłowska.

Laureaci konkursu:

  • w kategorii 3-6 lat: Amelia Jarosz
  • w kategorii 7-9 lat: Liliana Janecka
  • w kategorii 10-14 lat: Urszula Hajduczenia

W skład jury weszło trzy osoby: Sekretarz Gminy Turośń Kościelna – Paweł Kondracki, Bibliotekarka Gminnej Biblioteki Publicznej – Alina Kowalczuk oraz instruktor nauki śpiewu w GOKu – Piotr Czajkowski.

Licznie przybyli goście, min. Leszek Kondzior - Radny Gminy Turośń Kościelna oraz nauczyciele szkół z terenu gminy mogli częstować się faworkami i pączkami jak i gorącą herbatą przygotowaną przez KGW z Turośni Dolnej.

 Magdalena Owczarczuk
zdjęcia: Magdalena Owczarczuk

Aktualności

Powrót na początek strony