Fiesta Balonowa – Dolina Narwi, II miejsce w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny

W trakcie konkursu, który został zorganizowany przez Podlaską Regionalną Organizację Turystyczną, kapituła miała okazję ocenić ponad dwadzieścia atrakcji turystycznych.

Podczas uroczystej Gali Wręczenia Certyfikatów Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, ogłoszono zwycięzców regionalnego etapu dwudziestej edycji Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny.

Laureaci konkursu zostali uhonorowani certyfikatami oraz otrzymali szansę na zwiększoną promocję swoich produktów turystycznych. Komisja konkursowa podjęła decyzję o przyznaniu drugiego miejsca dla Fiesty Balonowej "Dolina Narwi". Organizatorem corocznego wydarzenia jest Gmina Turośń Kościelna, Gminny Ośrodek Kultury w Turośni Kościelnej oraz Podlaski Klub Balonowy.

- Jest to w branży turystycznej chyba najbardziej profesjonalny konkurs realizowany w skali kraju. Wybieramy tutaj laureatów w 3 kategoriach i sądzę, że nasze województwo ma tyle zaoferowania, że nawet liczymy na miejsca na arenie ogólnopolskiej – mówiła Bożena Nienałtowska, prezes Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Aktualności

Powrót na początek strony