Zobacz Adasia - pomagamy razem!
17 sierpnia 2025 r., w godzinach 14:00–20:00, podczas VII Fiesty Balonowej „Dolina Narwi” na placu przy stadionie sportowym w Turośni Kościelnej odbędzie się zbiórka publiczna na rzecz Adama Czecha – dziesięciomiesięcznego chłopca z wrodzonymi wadami tęczówki i spojdła wielkiego.
Inicjatywa organizowana jest przez Komitet Społeczny „Zobacz Adasia – pomagamy razem!”, który zachęca wszystkich uczestników wydarzenia do włączenia się w akcję charytatywną.
Każda osoba, która podczas Fiesty Balonowej wrzuci datek do puszki wolontariusza, otrzyma możliwość udziału w losowaniu biletu na lot balonem powietrznym.
Zebrane środki zostaną w całości przeznaczone na leczenie i rehabilitację Adasia, wspierając go w walce o lepszą jakość życia.
Partnerem strategicznym VII Fiesty Balonowej - Dolina Narwi jest Województwo Podlaskie