Zmień kontrast

KONKURS ŚWIĄTECZNY

SPOTKANIE AUTORSKIE Z ANETĄ ZAMOJSKĄ

W środę 22 lutego 2017 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Turośni Kościelnej gościła Panią Anetę Zamojską - trenera rozwoju osobistego, coacha, nauczyciela akademickiego, dziennikarkę. Jej pasją jest wspieranie innych w rozwoju. 
Z wykształcenia polonistka, absolwentka studiów podyplomowych: "Psychologia zarządzania w gospodarce" oraz "Audyt funduszy unijnych". Obecnie kierowniczka Szkoły Artystycznej.
 
Pani Aneta napisała książkę "Sekundy do szczęścia". To powieść o przeznaczeniu i trudnych decyzjach jakie musimy każdego dnia podejmować. Uczestniczki spotkania miały okazję do zadawania autorce wielu pytań.
 
Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, ponieważ Pani Aneta jest osobą niezwykle ciepłą i sympatyczną, a odbyło się dzięki Książnicy Podlaskiej. Biblioteki Powiatu Białostockiego w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki.
 
 
 
 

"PROMYCZKI" W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

Dnia 17 lutego 2017 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Turośni Kościelnej odbyło się kolejne spotkanie czytelnicze dla przedszkolaków. W roli czytającego wystąpił Pan Jarosław Czech - Radny Gminy Turośń Kościelna, który przeczytał dzieciom baśń pt."Legenda o toruńskich piernikach" z książki Irminy Żochowskiej "Moje ulubione bajki". Pan Radny przynióśł także zabawne wiersze Wandy Chotomskiej i kilka z nich odczytał przedszkolakom. Dzieci były zachwycone czytającym oraz owocami i słodyczami, które im podarował o czym świadczą ich wesołe i roześmiane buzie. Powstały również piękne rysunki na temat przeczytanych utworów w wykonaniu przedszkolaków.
 
 
 
 
 
 

SPOTKANIE AUTORSKIE

DRUGI TYDZIEŃ FERII W BIBLIOTECE - KARAOKE